HAYVAN YATAKHANE SİSTEMİ

HAYVAN YATAKHANE SİSTEMİ

Girilmedi

Büyük Baş Hayvan Besiciliğinde Günümüzün En Başarılı Yöntemi Uzsan Yatakhane Sistemidir. Yetiştirilen Hayvanları Yatma Alanı Oldukca Önemlidir. Çünkü Gittikçe Büyüyen İnekler Besi Teknoloji Donanımlarına Sürekli Dikkat Edilmesini Gerektirir. Yatakhane Sistemi ile Her Hayvanın Kendi Yatakhanesinde Hem Yatarken Hemde Ayaktayken En Azami Hareket Serbestliği Sağlanmış Olur. Hayvanlar Kendilerine Ayrılan Alanı Kullandıkları İçin Daha Ra...

Ürün Kodu: 1576
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 1319 Kişi Ürünü İnceledi

HAYVAN YATAKHANE SİSTEMİ

Büyük Baş Hayvan Besiciliğinde Günümüzün En Başarılı Yöntemi Uzsan Yatakhane Sistemidir. Yetiştirilen Hayvanları Yatma Alanı Oldukca Önemlidir. Çünkü Gittikçe Büyüyen İnekler Besi Teknoloji Donanımlarına Sürekli Dikkat Edilmesini Gerektirir.

Yatakhane Sistemi ile Her Hayvanın Kendi Yatakhanesinde Hem Yatarken Hemde Ayaktayken En Azami Hareket Serbestliği Sağlanmış Olur. Hayvanlar Kendilerine Ayrılan Alanı Kullandıkları İçin Daha Rahat Solunum Yaparlar ve Kan Dolaşımları Kolaylaşır. Bu Da Daha Çok Et ve Süt Verimi Demektir.

Hayvan Sağlığı Açısından Rahim İltihabı, Meme İltihabı Gibi Sorunlarınıza Tek Çözüm Yataklık Sistemidir. Yataklık Sistemi Tamamen Demonte Olup, Mukavemeti Artırıcı Bağlantı Parçalarıyla İmal Edilmiş Olup Yerinize Özel Montaji Rahatlıkla Yapılmaktadır.

Teknik Özellikleri

  • Ebatı 200x127cm
  • Boyunluk Malzemesi 48x3mm Yataklık Malzemesi 60x3mm Borulardan Üretilmiştir
  • Statik Boya, Sıcak Daldırma Galvaniz, Plastik Kaplama

Benzer Ürünler

Hemen Ara