GÜBRE SEPERATÖRÜ

GÜBRE SEPERATÖRÜ

Girilmedi

Gübre Seperatörü, hayvan gübresinin sıvı ve katı kısımlarını ayıran bir ekipmandır. Bu ekipman sayesinde, hayvan çiftliklerinde biriken atık malzeme işlenerek, gübreleme için kullanılacak yüksek kaliteli organik gübre elde edilir. Gübre Seperatörü, hem sıvı hem de katı gübre için kullanılabilir ve çiftliklerdeki hayvan atıklarının daha verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur ve çiftliklerde, hayvan çiftlikl...

Ürün Kodu: 1579
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 55 Kişi Ürünü İnceledi

GÜBRE SEPERATÖRÜ

Gübre Seperatörü, hayvan gübresinin sıvı ve katı kısımlarını ayıran bir ekipmandır. Bu ekipman sayesinde, hayvan çiftliklerinde biriken atık malzeme işlenerek, gübreleme için kullanılacak yüksek kaliteli organik gübre elde edilir.

Gübre Seperatörü, hem sıvı hem de katı gübre için kullanılabilir ve çiftliklerdeki hayvan atıklarının daha verimli bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur ve çiftliklerde, hayvan çiftliklerinde ve benzeri yerlerde hayvan gübresini işlemek için kullanılan önemli bir ekipmandır.

Ürün Özellikleri

MalzemeGövde döküm ya da krom. İç aksam komple ısı 304 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Elek ısı 316 paslanmaz ile optimum seperasyon sağlanır.

Motor Gücü55 kW- 32d/dk (Özel güçlendirilmiş redüktör)

Kontrol PanosuElektronik beyinli

Çalışma SistemiSulu gübredeki katı ve sıvı maddelerin ayrışmasını sağlar

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Hemen Ara