GÜBRE SEPERATÖRÜ

GÜBRE SEPERATÖRÜ

Girilmedi

GÜBRE SEPERATÖRÜ Akpınar gübre seperatörü sıvı ve katı materyallerin ayrışması için yapılmış mükemmel makinadır. Kompak tasarımı ile kurlumu kolay ve bakımı basittir. Paslanmaz çelik ve dökme demir çeşitli modeller mevcuttur. Yüksek kapasiteli çiftlikler fazla miktar gübreden dolayı büyük problemlerle karşılaşırlar. Mevcut yasal gerekler durumu ciddileştirir. Bu sebepten dolayı, gübre uygun bir biçimde işle...

Ürün Kodu: 1568
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 3551 Kişi Ürünü İnceledi

GÜBRE SEPERATÖRÜ

GÜBRE SEPERATÖRÜ

Akpınar gübre seperatörü sıvı ve katı materyallerin ayrışması için yapılmış mükemmel makinadır. Kompak tasarımı ile kurlumu kolay ve bakımı basittir. Paslanmaz çelik ve dökme demir çeşitli modeller mevcuttur.

Yüksek kapasiteli çiftlikler fazla miktar gübreden dolayı büyük problemlerle karşılaşırlar. Mevcut yasal gerekler durumu ciddileştirir. Bu sebepten dolayı, gübre uygun bir biçimde işlenmelidir. Geleneksel gübre işleme sistemleri vakit almakta ve fazla işçilik ve çok büyük yatırım gerektirmektedir.

Akpınar gübre seperatörü sıvı gübredeki katı ve sıvı bileşenleri helezon yöntemi ile ayrıştırır. Makinenin çıkış kapağına her iki taraftan sabitlenen kuvvet kollarında ki ağırlıklar sayesinde gübrenin nem oranı ayarlanabilir.gübre seperatörü fiyatlarında ise konya'da ve Türkiye'de piyasa şartlarına göre en İyi Fiyatı Sunmak için buradayız.Gübre Seperatörlerimizi Konya'da İmal Edip,Tüm Türkiye'de Hizmet Vermekteyiz.

gübre seperatörü
gübre seperatörü

Benzer Ürünler

Hemen Ara