GÜBRE POMPASI

GÜBRE POMPASI

Girilmedi

Gübre Pompası Nedir? Akpınar Gübrenin pompalama sürecinden geçirilmesi ve daha homojen bir karışımın oluşturulması için kullanılan gübre pompası, elektrikli veya hidrolik mekanizmalara sahip olarak üretilir. Gübrenin alındığı yer ile verildiği yer arasındaki bağlantıyı sağlayan gübre pompası, gübreyi yaklaşık 1 km. uzaklıktaki bölgeye taşıyabilir. Akpınar Makina Gübre ekipmanlarında bakımı ve temizliği en kolay olan ürünlerde...

Ürün Kodu: 1570
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 1400 Kişi Ürünü İnceledi

GÜBRE POMPASI

Gübre Pompası Nedir?

Akpınar Gübrenin pompalama sürecinden geçirilmesi ve daha homojen bir karışımın oluşturulması için kullanılan gübre pompası, elektrikli veya hidrolik mekanizmalara sahip olarak üretilir. Gübrenin alındığı yer ile verildiği yer arasındaki bağlantıyı sağlayan gübre pompası, gübreyi yaklaşık 1 km. uzaklıktaki bölgeye taşıyabilir.

Akpınar Makina Gübre ekipmanlarında bakımı ve temizliği en kolay olan ürünlerden biri gübre pompasıdır. Gübre pompaları taşınma esnasında traktör kullanılarak nakledilir.Gübre Pompalar hidrolik motor, elektrik motoru veya dizel motor ile çalıştırılır. Bu motor türleri haricinde traktör üzerinden sağlanan tahrik ile de çalıştırılabilirler. Gübre pompaları, ülkemizde 30’u aşan modeli ile tercih edilen gübre ekipmanlarının başında gelir.

Teknolojinin ilerlemesi ile beraber akpınar gübre ekipmanları üretilmeye başlanmıştır. Bu sayede gübre ile doğrudan temas sonlandırılmış, aksine teknolojik aletler sayesinde akpınar gübre yönetiminde oluşan insan hataları azaltılmıştır.AkpınarGübre ekipmanları gübre sıyırıcı, gübre karıştırıcı, gübre pompası, gübre tankeri, gübre seperatörü olarak sayılabilir. Bu Akpınar makina ekipmanların her bir gübre yönetimi sırasında farklı bir rol üstlenmektedir. Sağlıklı ve kaliteli tarım ürünlerinin elde edilmesi bu gübre ekipmanlarının her birinin doğru bir şekilde kullanılması ile sağlanır.

Benzer Ürünler

Hemen Ara