GÜBRE KARIŞTIRICI-GÜBRE MİKSERİ

GÜBRE KARIŞTIRICI-GÜBRE MİKSERİ

Girilmedi

Gübre Karıştırıcı Nedir? Akpınar Makina Firmasının Ürettiği,Gübre karıştırıcı, hayvancılık sektöründen elde edilen hayvan gübrelerinin gübre çukurunda karıştırılmasına yarayan gübre karıştırıcı ekipmandır. Bu ekipman sayesinde zamanla giderek katılaşan hayvan gübresi sulandırılır. Böylece yerleştirilmek istenen tarımsal araziye hayvan gübresinin rahat ve eşit miktarda homojen dağılımı sağlanır. Akpınar Makina Firması,Ülkemize...

Ürün Kodu: 1571
Ürün Fiyat: Girilmedi
İnceleme: 3310 Kişi Ürünü İnceledi

GÜBRE KARIŞTIRICI-GÜBRE MİKSERİ

Gübre Karıştırıcı Nedir?

Akpınar Makina Firmasının Ürettiği,Gübre karıştırıcı, hayvancılık sektöründen elde edilen hayvan gübrelerinin gübre çukurunda karıştırılmasına yarayan gübre karıştırıcı ekipmandır. Bu ekipman sayesinde zamanla giderek katılaşan hayvan gübresi sulandırılır. Böylece yerleştirilmek istenen tarımsal araziye hayvan gübresinin rahat ve eşit miktarda homojen dağılımı sağlanır.

Akpınar Makina Firması,Ülkemize gübre karıştırıcı modelleri çok çeşitli olup kullanılacak yere göre seçilmelidir. Satın alınacak gübre karıştırıcı, çalıştırılacağı gübre çukurunun büyüklüğü ile orantılı güçte olacak bir motor ile çalıştırılır.

Gübre Karıştırıcı Modelleri Nelerdir?

Ülkemizde hayvan gübrelerinin çiftçilikte çokça tercih edilmesi gübre karıştırıcı modellerinin artmasına neden olmuştur. Hayvancılık ve tarım sektöründe akpınar makina firmasının  en çok tercih edilen modeller dalgıç tip karıştırıcı, eğik tip karıştırıcı, kızaklı tip eğik karıştırıcı ve biyogaz tip gübre karıştırıcı modelleridir. Bu modellerin tercihi gübre çukurunun boyut ve türüne bağlı olarak seçilmelidir.

Benzer Ürünler

Hemen Ara